Vítáme Vás na stránkách firmy jCToPENi

 

Naše firma byla založena v roce 1992. Od počátku provádíme kompletní montáže vytápění a plynofikace, a to jak rodinných domů tak i průmyslových objektů. Zajišťujeme také veškerou dokumentci, protokoly a zkoušky námi montovaných zařízení. Vytápění objektů zajišťujeme rovněž „na klíč“, včetně všech zkoušek a protokolů.

Můžeme Vám rovněž nabídnout své zkušenosti z instalací průmyslového chlazení. Prováděli jsme, mimo jiné, realizaci chlazení tiskařských strojů nebo chlazení linky na výrobu šroubů.

Od roku 2006 jsme se důrazněji zaměřili na ekologické zdroje tepla, jako jsou kotle na zplyňování biomasy a uhelné automatické kotle s vysokou účinností. Stěžejním bodem programu naší firmy se stala TEPELNÁ ČERPADLA a topné systémy kladoucí důraz na obnovitelné zdroje a nejnovější technologie v oblasti vytápění. V této oblasti spolupracujeme zejména se švédskou firmou NIBE se zastoupením v ČR. Provádíme dodávky, montáže a také servis tepelných čerpadel firmy NIBE. Pro všechny tyto práce jsme CERTIFIKOVÁNI přímo školícím střediskem firmy NIBE ve švédském Markarydu, kde jsme úspěšně absolvovali kompletní školení včetně závěrečného přezkoušení.

Stejně jako u systémů tepelných čerpadel, používáme i u montáží topení a plynofikací nejnovější technologie a postupy. Neustále se snažíme i v těchto oborech zvyšovat naší kvalifikaci v odborných kurzech a školeních u výrobců materiálů a oprávněných organizacích.

Vždy bylo prioritou naší firmy ctít zásady podnikání :
- individuální a profesionální přístup ke každému zákazníkovi
- vysoká kvalita služeb
- odpovědnost za komplexní řešení zakázky s návazností na další profese
- slušné a korektní jednání

Švédská tepelná čerpadla NIBE